Miło jest nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie tutaj potrzebne informacje.

Publiczne Gimnazjum Nr 4 - Ćwiklice

 przez Rudołtowice, Dębinę, Rudawki

Rozkład: 
Przystanek początkowy Przystanek końcowy Godziny odjazdu
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4 ĆWIKLICE PODLESIE
12:35
S
13:45
S
14:40
S
15:35
S
16:25
S
ĆWIKLICE KOLONIA ĆWIKLICE PODLESIE
12:37
S
13:47
S
14:42
S
15:37
S
16:27
S
ĆWIKLICE SKRZYŻOWANIE ĆWIKLICE PODLESIE
12:39
S
13:49
S
14:44
S
15:39
S
16:29
S
RUDOŁTOWICE I ĆWIKLICE PODLESIE
12:42
S
13:52
S
14:47
S
15:42
S
16:32
S
RUDOŁTOWICE OSP ĆWIKLICE PODLESIE
12:44
S
13:54
S
14:49
S
15:44
S
16:34
S
RUDOŁTOWICE RSP ĆWIKLICE PODLESIE
12:45
S
13:55
S
14:50
S
15:45
S
16:35
S
DĘBINA ĆWIKLICE PODLESIE
12:47
S
13:57
S
14:52
S
15:47
S
16:37
S
RUDAWKI SKLEP ĆWIKLICE PODLESIE
12:48
S
13:58
S
14:53
S
15:48
S
16:38
S
RUDAWKI (OBOK P. MIKA) ĆWIKLICE PODLESIE
12:49
S
13:59
S
14:54
S
15:49
S
16:39
S
RUDAWKI LAS ĆWIKLICE PODLESIE
12:50
S
14:00
S
14:55
S
15:50
S
16:40
S
ĆWIKLICE 11 LISTOPADA ĆWIKLICE PODLESIE
12:57
S
14:07
S
15:02
S
15:57
S
16:47
S
ĆWIKLICE PODLESIE
12:59
S
14:09
S
15:04
S
15:59
S
16:49
S
Legenda: 
  • S -  kursuje w dni nauki szkolnej.

Nasza flota

Partnerzy