Miło jest nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie tutaj potrzebne informacje.

Łeba - Bielsko - Biała

przez Karwię, Jastrzębią Górę, Władysławowo, Gdynię, Sopot, Gdańsk, Toruń, Łódź, Częstochowę, Katowice, Tychy, Pszczynę

Rozkład: 
Przystanek początkowy Przystanek końcowy Godziny odjazdu
ŁEBA PLAC DWORCOWY BIELSKO - BIAŁA DA
19:00
6/7 P
WŁADYSŁAWOWO KARWIA - SZKOŁA BIELSKO - BIAŁA DA
20:00
6/7 P
JASTRZĘBIA GÓRA BIELSKO - BIAŁA DA
20:10
6/7 P
WŁADYSŁAWOWO DA BIELSKO - BIAŁA DA
20:20
6/7 P
GDYNIA DA BIELSKO - BIAŁA DA
21:25
6/7 P
SOPOT BOHATERÓW MONTE CASSINO BIELSKO - BIAŁA DA
21:40
6/7 P
GDAŃSK DWORZEC GŁÓWNY BIELSKO - BIAŁA DA
21:55
6/7 P
TORUŃ DA BIELSKO - BIAŁA DA
00:15
6/7 P
ŁÓDŹ WPA ŁÓDŹ FABRYCZNA BIELSKO - BIAŁA DA
03:15
6/7 P
CZĘSTOCHOWA ORZECHOWSKIEGO BIELSKO - BIAŁA DA
05:25
6/7 P
KATOWICE DA BIELSKO - BIAŁA DA
06:55
6/7 P
TYCHY PKP BIELSKO - BIAŁA DA
07:30
6/7 P
PSZCZYNA UL. SOKOŁA BIELSKO - BIAŁA DA
07:55
6/7 P
BIELSKO - BIAŁA DA
08:25
6/7 P
Legenda: 
  • 6/7 - kursuje z soboty na niedzielę
  • P - kurs pospieszny

Nasza flota

Partnerzy