Miło jest nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie tutaj potrzebne informacje.

Giżycko - Bielsko - Biała

 przez Ryn, Mrągowo, Mikołajki, Ruciane Nida, Warszawę, Częstochowę, Katowice, Tychy, Pszczynę

Rozkład: 
Przystanek początkowy Przystanek końcowy Godziny odjazdu
GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA BIELSKO - BIAŁA DA
17:30
6/7P
RYN PLAC WOLNOŚCI BIELSKO - BIAŁA DA
17:50
6/7P
MRĄGOWO UL. CURIE - SKŁODOWSKIEJ BIELSKO - BIAŁA DA
18:10
6/7P
MIKOŁAJKI PLAC KOŚCIELNY BIELSKO - BIAŁA DA
18:35
6/7P
RUCIANE NIDA DA BIELSKO - BIAŁA DA
19:00
6/7P
WARSZAWA ZACHODNIA DA BIELSKO - BIAŁA DA
22:50
6/7P
CZĘSTOCHOWA DA BIELSKO - BIAŁA DA
02:20
6/7P
KATOWICE DA BIELSKO - BIAŁA DA
03:50
6/7P
TYCHY DWORZEC PKP BIELSKO - BIAŁA DA
04:25
6/7P
PSZCZYNA UL. SOKOŁA BIELSKO - BIAŁA DA
04:50
6/7P
BIELSKO - BIAŁA DA
05:20
6/7P
Legenda: 
  • 6/7 - kursuje z soboty na niedzielę,
  • P - kurs pospieszny.

Nasza flota

Partnerzy