Miło jest nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie tutaj potrzebne informacje.

Gimnazjum Stara Wieś - Pszczyna Wodzisławska /przez Czarków, Piasek/

 przez Czarków, Piasek

Rozkład: 
Przystanek początkowy Przystanek końcowy Godziny odjazdu
GIMNAZJUM STARA WIEŚ PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
14:35
Sx
CZARKÓW PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
14:39
Sx
CZARKÓW SPÓŁDZIELNIA PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
14:41
Sx
CZARKÓW SKRZYŻOWANIE PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
14:43
Sx
PIASEK LAS PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
14:44
Sx
PIASEK SKLEP PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
14:46
Sx
PIASEK PKP PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
14:47
Sx
PIASEK RESTAURACJA PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
14:49
Sx
PSZCZYNA SKRZYŻOWANIE POLNEJ I KATOWICKIEJ PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
14:50
Sx
PSZCZYNA WODZISŁAWSKA
15:00
Sx
Legenda: 
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej,
  • x - pierwszeństwo przejazdu mlodzieży szkolnej.

Nasza flota

Partnerzy