Miło jest nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie tutaj potrzebne informacje.

Ćwiklice - Publiczne Gimnazjum Nnr 4

 przez Rudawki, Dębinę, Rudołtowice

Rozkład: 
Przystanek początkowy Przystanek końcowy Godziny odjazdu
ĆWIKLICE PODLESIE PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:26
S
08:21
S
11:06
S
ĆWIKLICE 11 LISTOPADA PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:28
S
08:23
S
11:08
S
RUDAWKI LAS PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:35
S
08:30
S
11:15
S
RUDAWKI (OBOK P. MIKA) PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:36
S
08:31
S
11:16
S
RUDAWKI SKLEP PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:37
S
08:32
S
11:17
S
DĘBINA PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:38
S
08:33
S
11:18
S
RUDOŁTOWICE RSP PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:40
S
08:35
S
11:20
S
RUDOŁTOWICE OSP PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:41
S
08:36
S
11:21
S
RUDOŁTOWICE I PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:43
S
08:38
S
11:23
S
ĆWIKLICE SKRZYŻOWANIE PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:46
S
08:41
S
11:26
S
ĆWIKLICE KOLONIA PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:48
S
08:43
S
11:28
S
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
07:50
S
08:45
S
11:30
S
Legenda: 
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej.

Nasza flota

Partnerzy