Miło jest nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie tutaj potrzebne informacje.

Bielsko - Biała - Łeba

przez Pszczynę, Tychy, Katowice, Częstochowę, Łódź, Toruń, Gdańsk, Sopot, Gdynię, Władysławowo, Jastrzębią Górę, Karwię

Rozkład: 
Przystanek początkowy Przystanek końcowy Godziny odjazdu
BIELSKO - BIAŁA DA ŁEBA PLAC DWORCOWY
19:00
5/6 P
PSZCZYNA UL. SOKOŁA ŁEBA PLAC DWORCOWY
19:30
5/6 P
TYCHY PKP ŁEBA PLAC DWORCOWY
19:55
5/6 P
KATOWICE DA ŁEBA PLAC DWORCOWY
20:30
5/6 P
CZĘSTOCHOWA ORZECHOWSKIEGO ŁEBA PLAC DWORCOWY
22:00
5/6 P
ŁÓDŹ WPA ŁÓDŹ FABRYCZNA ŁEBA PLAC DWORCOWY
00:10
5/6 P
TORUŃ DA ŁEBA PLAC DWORCOWY
03:10
5/6 P
GDAŃSK DWORZEC GŁÓWNY ŁEBA PLAC DWORCOWY
05:30
5/6 P
SOPOT BOHATERÓW MONTE CASSINO ŁEBA PLAC DWORCOWY
05:45
5/6 P
GDYNIA DA ŁEBA PLAC DWORCOWY
06:00
5/6 P
WŁADYSŁAWOWO DA ŁEBA PLAC DWORCOWY
07:05
5/6 P
JASTRZĘBIA GÓRA ŁEBA PLAC DWORCOWY
07:15
5/6 P
WŁADYSŁAWOWO KARWIA - SZKOŁA ŁEBA PLAC DWORCOWY
07:25
5/6 P
ŁEBA PLAC DWORCOWY
08:25
5/6 P
Legenda: 
  • 5/6 - kursuje z piątku na sobotę,
  • P - kurs pospieszny.

Nasza flota

Partnerzy