Miło jest nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie tutaj potrzebne informacje.

Bielsko-Biała - Giżycko

 przez Pszczynę, Tychy, Katowice, Częstochowę, Warszawę, Ruciane Nida, Mikołajki, Mrągowo,Ryn

Rozkład: 
Przystanek początkowy Przystanek końcowy Godziny odjazdu
BIELSKO - BIAŁA DA GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
17:20
5/6 P
PSZCZYNA UL. SOKOŁA GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
17:50
5/6P
TYCHY DWORZEC PKP GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
18:15
5/6P
KATOWICE DA GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
18:50
5/6P
CZĘSTOCHOWA DA GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
20:20
5/6P
WARSZAWA ZACHODNIA DA GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
23:50
5/6P
RUCIANE NIDA DA GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
03:40
5/6P
MIKOŁAJKI PLAC KOŚCIELNY GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
04:05
5/6P
MRĄGOWO UL. CURIE - SKŁODOWSKIEJ GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
04:30
5/6P
RYN PLAC WOLNOŚCI GIŻYCKO UL. WARSZAWSKA
05:00
5/6P
GIŻYCKO
05:20
5/6P
Legenda: 
  • 5/6 - kursuje z piątku na sobotę,
  • P – kurs pospieszny.

Nasza flota

Partnerzy